جستجوی فیلم و سریال

جهت دسترسی سریع، با فشردن همزمان کلید های "Ctrl" و "D"، وبسایت ایران فیلم پلاس را در مرورگر خود ذخیره کنید


پخش آنلاین شبکه GEM Bollywood

برنامه های شبکه جم بالیوود GEM Bollywood و دیگر شبکه ها ماهواره ای و تلویزیونی فارسی زبان را به صورت زنده و آنلاین در ایران فیلم پلاس ببینید.

در صورت وجود تبلیغ بر روی پلیر، لطفا 30 ثانیه صبرکنید تا علامت ضربدر در کنار آگهی فعال شود و آنگاه بر روی علامت ضربدر کلیک کنید تا آگهی بسته شود و بتوانید بدون مزاحمت شبکه ماهواره ای مربوطه را زنده تماشا کنید . 

همچنین می توانید پلیر را به صورت تمام صفحه درآورید تا آگهی از روی صفحه محو گردد.

در صورت وجود مشکل در پخش، لطفا ما را از طریق بخش نظرات آگاه سازید.

برای پخش زنده، توصیه می شود که از مرورگر فایرفاکس و یا کروم استفاده کنیدایک تبصرہ شائع کریں

 1. باسلام وخسته نباشید وتشکر بیکران از سایت بینظیرتون
  اگ امکان داره فیلمهاتون در یوتوب هم بزارید .متاسفانه ما با تلوزیون فقط میتونیم فیلمهایی یوتوب را ببینیم و بخاطر علاقه به فیلمهایی شما مجبوریم تو تبلت نگاه کنیم با تشکر فراواااااان

  جواب دیںحذف کریں
  جوابات
  1. دوست گرامی، متاسفانه امکان قرار دادن فیلمها در یوتیوب وجود نداره. اما در مورد مشکل شما، شما می تونید به راحتی یک کابل HDMI بگیرید و صفحه تبلت و یا کامپیوتر خود را در تلویزیون مشاهده کنید. ینجوری خیلی راحت می تونید فیلمهایی را که در تبلت پخش می شوند را در تلویزیون خود ببینید :)

   حذف کریں

در صورتی که مشکلی بابت پخش آنلاین یا دانلود فیلمی دارید، لطفا از طریق بخش نظرات آن فیلم مورد نظر، ما را مطلع کنید تا نسبت به رفع مشکل اقدام لازمه به عمل آید. همچنین خوشحال می شویم که نظرات شما را در رابطه با وبسایت، فیلم ها و ژانرهای پیشنهادی و ... بدانیم.

[random][slider1]
[random][video]
تقویت یافتہ بذریعہ Blogger.