راهنمای تصویری دانلود فیلم و پخش آنلاین

راهنمای موضوعی ایران فیلم پلاس


دانلود فیلم با لینک مستقیم و لینک کمکی

اکثر فیلمها دارای لینک مستقیم دانلود هستند که معولا با کلیک روی آنها، دانلود فیلم شروع می شه (معمولا 2 یا 3 لینک دانلود مجزا هم برای فیلمها وجود داره که اگه یکی از کار افتاد، بقیه کار می کنند).

اما برای برخی فیلمها که لینک دانلود مستقیم وجود نداره، بهترین و ساده ترین گزینه امکان دانلود از openload است که معمولا  لینک دانلودش در زیر هر فیلمی وجود داره:

در گام اول وقتی بر روی دانلود کلیک می کنید، چند تا صفحه تبلیغی باز میشه که کافیه اونها رو ببندید. بعد اون وسط صفحه، لینک دانلود براتون تهیه میشه که کافیه روش کلیک کنی (گام 2) و در قدم 3 دانلود خود به خود شروع می شه (تصویر زیر)

راهنمای دانلود فیلم از openloadدانلود فیلم از طریق پلیر سرور1:


فقط کافیست فیلم را پلی کنید و سپس بر روی فیلم کلیک راست کنید و از منوی باز شده، گزینه Save Video as...را انتخاب کنید تا فیلم دانلود شود (تصویر زیر)

راهنمای دانلود فیلم از ایران فیلم پلاسدانلود فیلم بر روی موبایل از طریق پلیر:

در صورتیکه از موبایل استفاده می کنید، شیوه های دانلود فوق الذکر از لینک های دانلود مستقیم و openload کماکان قابل استفاده می باشند و همچنین می توانید با پلی کردن فیلم در سرور 1، و سپس تپ طولانی مدت بر روی پلیر، گزینه download video را فعال کرده و با تپ کردن بر روی آن، فیلم شروع به دانلود شدن می کند (تصویر زیر)

دانلود فیلم بر روی موبایل
راهنمای پخش آنلاین فیلم:


1. برخی مرورگرها، خصوصا مرورگرهای موبایل ممکن است در پخش فیلم دچار مشکل باشند. توصیه می شود از مرورگر کروم و یا فایر فاکس استفاده کنید.

2. فیلم های موجود در سایت معمولا امکان پخش در چند سرور را دارند.  در صورتیکه در پخش با سرور شماره 1 مشکلی وجود داشته باشد، شما می توانید با کلیک بر روی لینک ها داده شده در بخش "سرور های کمکی پخش آنلاین" ، فیلم ها را در سرور های کمکی  تماشا کنید.

3. گاهی اوقات، در زمانی که بر روی دکمه پلی کلیک می کنید، چند صفحه تبلیغاتی باز می شود که تبلیغات مربوط به سرورهای پخش فیلم است و ایران فیلم پلاس کنترلی بر روی تعداد و محتوای آنها ندارد. فقط کافیست که آنها را ببندید و سپس فیلم را بر روی سایت تماشا کنید.

4. در صورتی که گاهی فیلم در وسط پخش گیر کند، یا چند ثانیه ای صبر کنید تا فیلم لود شود و اگر لود نشد، کافیست فیلم را یک با عقب-جلو کنید، تا دوبار ار آن بخش لود شود.

5. در صورتیکه از پلاگین مسدود کننده تبلیغات بر روی مرورگر خود استفاده می کنید، دقت داشته باشید که در زمان ورود به سایت، این پلاگین را غیر فعال نمایید وگرنه فیلم پخش نمی شود.
تماشای فیلم بر روی موبایل

در صورتی که از موبایل و یا سخت افزارهای اندرویدی جهت نمایش فیلم استفاده می کنید، لطفا به نکات زیر دقت داشته باشید:

1. توصیه ابتدایی ما استفاده از مرورگر گوگل کروم است.
توجه داشته باشید که بار اولی که بر روی دکمه پلی جهت تماشای آنلاین فیلم تپ می کنید، یک پنجره جداگانه تبلیغاتی باز می شود که در دیگر مرورگرها (مثلا مرورگر خود فیسبوک)، این پاپ آپ تبلیغاتی بر روی خود فیلم باز می شود و امکان دسترسی شما از پخش فیلم را می گیرد.
اما در صورتیکه از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید، این پنجره تبلیغاتی به صورتی جداگانه باز می شود و شما با بستن آن، دوباره به صفحه فیلم باز می گردید و این بار با تپ کردن بر روی دکمه پلی، می توانید فیلم را به صورت آنلاین تماشا کنید.


2. در برخی موبایل ها، لازم است که در ابتدا پلیر به صورت تمام صفحه در آید تا بارگذاری و پخش انجام شود. پس در صورتیکه پس از چندین ثانیه از زمان پلی کردن (چندین ثانیه تا دقیقه بسته به سرعت اینترنت تان)، پخش ویدیویی انجام نشد، استاپ را بزنید و پلیر را از بخش مربوطه، تمام صفحه باز کنید و دوباره فیلم را پخش کنید.نمایش فیلم بر روی سرعتهای پایین اینترنت

با توجه به اینکه تمرکز سایت بر روی پخش با کیفیت بالای فیلم می باشد، حجم بزرگ فایلهای ویدیویی در زمان پخش آنلاین، مشکلاتی را برای کاربرانی که دارای سرعتهای پایین اینترنت (مخصوصا در ایران) هستند، ایجاد می نماید. به این دسته از بازدیدکنندگان توصیه می شود که در صورتی که امکان پخش در UptoBox برای فیلم مربوطه مهیا گردیده باشد، پس از مراجعه به صفحه مربوطه، بر روی create stream link کلیک کرده تا سریعا لینک نمایش فیلم برایشان ساخته شود. آنگاه پس از پلی نمودن فیلم، در تنظیمات پلیر، گزینه 360p را انتخاب کنند تا با تنزل کیفیت فیلم، سرعت بالاتری برای نمایش آن داشته باشند.در پایان توصیه می شود که به عضویت پیج ما در فیسبوک و نیز  گوگل پلاس در آیید تا بتوانید از آخرین اطلاع رسانی ها و آپدیتهای سایت آگاه شوید

راهنمای تصویری چگونگی دانلود فیلم رایگان و پخش آنلاین در وبسایت ایران فیلم پلاس Iran Film Plus