جستجوی فیلم و سریال

فیلم دوبله : پرستیژ (شخصیت) 2006 The Prestige

پخش آنلاین و دانلود فیلم خارجی بدون سانسور و دوبله:

  پرستیژ (شخصیت) (2006) - دوبله فارسی

The Prestige

بدون سانسور و حذفیات

ژانر فیلم : درام / رازآلود / علمی تخیلی

زبان: دوبله فارسی

کارگردان:

کریستوفر نولان

بازیگران :

هیو جکمن
کریستین بیل
مایکل کین
اسکارلت جوهانسون
ربکا هال
اندی سرکیس
دیوید بویی
کریستوفر نیم

سال و کشور تولید کننده :

2006 - آمریکا و انگلستان

خلاصه فیلم پرستیژ/ حیثیت:

آلفرد بوردن شعبده باز (کریستین بیل) به جرم قتل رابرت انجییر (هیو جکمن) محکوم به اعدام می‌شود و در زندان تصمیم به خواندن دفترچه خاطرات انجییر می‌کند. فیلم به گذشته و به زمانی که هردو آنها، دستیاران میلتون شعبده باز(ریکی جی) با مبتکرش جان کاتر(مایکل کین) بودند.، بر می گردد.
در نمایشی، جولیا همسر انجییر (پایپر پرابو) هنگام انجام حقه فرار از مخزن آب، در مقابل چشمان تماشاگران خفه می‌شود و انجیر بوردن را مقصر می‌داند که زیرا که وی گره نامناسبی را بر دستان جولیا بسته بوده. از اینجا به بعد این دو نفر تبدیل به رقبا و دشمنان خونی هم می‌شوند. پس از گذشت زمانی وقتی که انجیر متوجه ازدواج بوردن می گردد، در صدد انتقام بر می آید وو در نمایش گرفتن گلوله با دست بوردن خرابکاری می‌کند که منجر به قطع دو انگشت بوردن می گردد. آنگاه  بوردن در صدد تلافی بر می آید و  هنگام حقه قفس پرند انجییر اخلال ایجاد می‌کند که منجر به قطع انگشتان تماشاگر و کشته شدن مفتضحانه کبوتر و خدشه دارشدن اعتبار دانتون بزرگ می‌شود. بوردن بزودی با حقه انتقال انسان تماشاگران را حیرت‌زده می‌کند، اما ...

[info title="توجه" icon="info-circle"]
[/info] [tab][content title="سرور 1"]
[/content][/tab]
[accordion] [item title="پخش آنلاین مناسب موبایل"]
در صورت پایین بودن سرعت اینترنت و یا استفاده از موبایل، توصیه می شود که با استفاده از ابزار موجود در این پلیر، کیفیت فیلم را تا 240 (و یا 360، بسته به سرعت اینترنت) پایین بیاورید تا فیلم بدون قطع شدن، نمایش داده شود.
پخش آنلاین مناسب موبایل [/item] [item title="سرور های پخش آنلاین کمکی"]
پخش آنلاین فیلم در WaawTV
پخش آنلاین فیلم در Vidzi

[/item] [item title="دانلود فیلم و تماشای آنلاین در Openload"] در اینجا شما می توانید لینک دانلود خود را بسازید و فیلم را با سرعت بالا دانلود کنید و یا در صورت تمایل، فیلم را به صورت آنلاین تماشا کنید.
لینک دانلود و پخش [/item] [item title="دانلود فیلم و تماشای آنلاین در Uptobox"] در اینجا شما می توانید لینک دانلود خود را بسازید و فیلم را با سرعت بالا دانلود کنید و یا در صورت تمایل، فیلم را به صورت آنلاین تماشا کنید.  تماشای فیلم آنلاین در این بخش خصوصا به کسانی توصیه می شود که سرعت اینترنت پایینی دارند، زیرا که پلیر این سایت امکان پخش با کیفیت های 720، 480 و یا 360 را می دهد که می توانید آن را بر اساس سرعت اینرنت خود تنظیم کنید.
لینک دانلود
لینک پخش آنلاین [/item] [item title="دانلود مستقیم"]

دانلود مستقیم از Film2movie
دانلود مستقیم از Myp30movie
دانلود مستقیم از Saberfun
دانلود مستقیم از Yekmovie
[/item] [item title="دانلود کمکی"]
ندارد
[/item] [/accordion] [ads-post]

ارسال یک نظر

در صورتی که مشکلی بابت پخش آنلاین یا دانلود فیلمی دارید، لطفا از طریق بخش نظرات آن فیلم مورد نظر، ما را مطلع کنید تا نسبت به رفع مشکل اقدام لازمه به عمل آید. همچنین خوشحال می شویم که نظرات شما را در رابطه با وبسایت، فیلم ها و ژانرهای پیشنهادی و ... بدانیم.

[random][featured5]
[random][video]
با پشتیبانی Blogger.